Mecz KGHM Zagłębie Lubin - KKS Lech Poznań

Dnia 13 grudnia 2017 r. pojechaliśmy do Lubinia na mecz KGHM Zagłębie Lubin - KKS Lech Poznań. Po dojechaniu na miejsce, odebraliśmy bilety i wszyscy razem ruszyliśmy na stadion. Chwilę przed pierwszym gwizdkiem zasiedliśmy na trybunie , licząc iż w świetnej atmosferze obejrzymy to widowisko. Nie myliliśmy się. Zarówno na boisku, jak i na trybunach nie brakowało emocji i zabawy. Podczas meczu towarzyszyło nam wiele emocji. Na boisku wiele się działo , czerwona kartka dla Rafała Janickiego, -podyktowanie karnego dla Zagłębia, a następnie podjęcie decyzji o anulowaniu go na podstawie systemu VAR, -przestrzelenie piłki ponad bramką z 5 metrów w ostatnich sekundach meczu.
Kibice obu drużyny głośno i fanatycznie dopingowali swoich zawodników, a dodatkowo na „Przodku” mogliśmy oglądać wspaniałą oprawę, udekorowaną racami.
Po ostatnim gwizdku, w kibicowskiej atmosferze wróciliśmy do Piechowic .