Turniej Juniorów F,, ŻAKÓW ,, -bolesławiec 18-06.17 r.

W Niedziele nasza drużyna brała udział w Finale Okręgowym Turnieju Żaków 2008/2009 który odbył się w Bolesławcu.
Z Drogą losowania trafiamy do grupy I razem z drużynami, COMT 2012 Bolesławiec, Nysa Zgorzelec i Karkonosze Jelenia Góra .

Oto nasze wyniki:

Lechia Piechowice - Karkonosze Jelenia Góra 1:1
(Oskar Soliło)

COMT 2012 Bolesławiec - Lechia Piechowice 1:2
(Oskar Soliło , Kacper Usowicz)

Nysa Zgorzelec - Lechia Piechowice 3:0

Grupę kończymy na 2 miejscu i mecz gramy z drużyną która w grupie II zajęła 1 miejsce - FA Zgorzelec

W pólfinale gramy i szczelamy 2 bramki. W Tym Naszym Zdaniem , To Oskar on oddał najładniejszą bramkę Turnieju ,spośród graczy swojej drużyny KS Lechi Piechowice jest jej najlepszym strzelcem !
Finale gramy dobrze ale tracimy bramke pierwszą po błedzie i szybko drugą i zaraz trzecią i chłopaki opadli z sił .
Ale za zaangażowanie, Mikołaj Sokołowski ktury grał agresywnie robił to na tyle dobrze że został wybrany najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie za co otrzymał dyplom i upominek od organizatora! :-)
Drużyna z Piechowic wystąpiła w składzie:Kacper Wrotecki, Oskar Soliło, Antoś Krystowski, Damian Filiczkowski, Kacper Usowicz, Gracjan Filipowicz, Mikołaj Sokołowski, Kamil Najczuk i Wojtek Potopczyk..Cieszy dobra postawa drużyny

Gratulacje dla całej drużyny!
Trenerzy w raz z organizatorami wybrali indywidualne nagrody. najlepszym Bramkarzem okazał się Kacper Wrotecki z Piechowic brawo ...aby tak dalej ...
Ponadto wszyscy zawodnicy dostali pamiątkowe złote medale i puchar za uczestnictwo w turnieju.

Podczas całego turnieju odbyło się łącznie 22 meczów, które przyniosły wiele emocji i dużo wspaniałych bramek. Wszystkie mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie i można było zauważyć, że każdy zawodnik pragnie zwycięstwa dla swojego zespołu. Nie zabrakło uśmiechu u młodych piłkarzy, widoczne były także łzy i sportowa złość.