Turniej w Jeleniej Górze Karkonosze JG

W niedzielę 14 stycznia Hali Widowisko - Sportowej przy ul. Złotniczej 12 w Jeleniej Górze odbył się turniej piłkarski zorganizowany przez Miejski Klub Sportowy "Karkonosze". W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn, w tym trzy z klubu MKS Karkonosze.

Zespoły piłkarskie zostały podzielone na dwie grupy po 5 drużyn, grając systemem „każdy z każdym" po 10 minut. Następnie drużyny rozegrały półfinały i finały oraz mecze o kolejne pozycje.

Ostatecznie dwie drużyny trenera Pawła Walczaka zajęły dwa piersze miejsca, a drużyna trenera Mateusza Durlaka siódme.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. MKS Karkonosze II Jelenia Góra