Zakończenia sezonu wszystkich drużyn - UDANY SEZON !

W dniu 30.06.2018 nasz klub Lechia Piechowice zaprosił na stadion wszystkich zawodników wraz z rodzicami na uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego 2017/18.Uroczystość rozpoczął przemówieniem Prezes Klubu Lechia Piechowice Jarosław Bumażnik który podziękował wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom oraz osobom zaangażowanym w rozwój oraz funkcjonowanie klubu. Kolejnym punktem uroczystości było podsumowanie sezonu prowadzone przez trenera seniorów i grup młodzierzowych Marcina Ramskiego ,         Było to  dużo radości po zwycięstwach oraz smutku po "cennych" i wartościowych porażkach, ale co najważniejsze był to okres pełen dobrej, zdrowej, sportowej zabawy. Każdy zawodnik zrobił kolejny krok do realizacji swoich marzeń. Krok tak duży jak systematyczność, zaangażowanie i chęć własnego rozwoju.    Było wspólne grillowanie kiełbasek, pyszne ciasta przygotowane przez mamy naszych dzieci.

Na zakończenie odbył się mecz pomiędzy Ojcami a dziecmi trenujących w naszym klubie , którego rozstrzygnięcia nie podajemy gdyż całej imprezie miała towarzyszyć dobra zabawa a nie presja wyniku .

ZARZĄD I TRENERZY LECHIA PIECHOWICE DZIĘKUJE WSZYSTKIM RODZICOM, OPIEKUNOM I SPONSOROM ZA OKAZANĄ POMOC DLA NASZEGO KLUBU.