Mecze Kontrolne Żaków na koniec sezonu... sparingowe,,,,

Mecze Kontrolne Żaków na koniec sezonu...    sparingowe,,,,

Podopieczni Marcina Ramskiego po koniec roku szkolnego rozegrali towarzyskie mecze kontrolne z drużynami Zagłęmbia Lubin i Moksial Szklarska Poręba. Taki trening był świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu.
Każde kolejne mecz żaków pokazuje, że systematycznie nasi chłopcy robią krok po kroku coraz większe postępy. Te mecze pokazały jednak, że mimo iż chłopcy rozegrali dobre zawody to nie obeszło się też bez błędów co jest naturalne w tym wieku.Wiele wygranych pojedynków ale przytrafiały nam się również błędy. Rozegranie kolejnego meczu owocuję tym, iż chłopcy zdobywają cenne doświadczenie, a także przyzwyczajają się do presji jaką jest rozgrywanie meczu z rówieśnikami z Zagłęmbia Lubin i Moksial Szklarska Poręba.Nasi zawodnicy na tle mocnego przeciwnika z Zagłęmbia zaprezentowali się bardzo dobrze, każdy zawodnik grał z wielkim zaangażowaniem. Wielkie brawa dla każdego uczestnika zawodów.